17. 08. 02
Peržiūros: 676

„TeleTrade“ klientų Lietuvoje liepos mėnesio prekybos rezultatai rodo, kad pelningiausias sandoris buvo užfiksuotas liepos 27d. Šio sandorio metu, kuris truko 1 dieną 23 valandas ir 29 minutes, klientas uždirbo 12025 eurus, investavęs 15841 eurą, pirkdamas „Boeing“ akcijas. Pelnas siekė 75,9%.

Read More: Kaip uždirbti 12025 EUR per mažiau nei dvi paras
15. 02. 02
Peržiūros: 1625

bankaslbŠ. m. sausio 21 d. Lietuvos banko duomenimis, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba priėmė sprendimus, pagal kuriuos buvo papildytas Valiutos keityklos operatorių sąrašas, įtraukta dar viena bendrovė į vartojimo kreditų davėjų sąrašą, o bankas „Finasta“ tapo nebelaikomas emitentu.

Seimas 2014 m. priėmė Valiutos keityklos operatorių įstatymą, pagal kurį Lietuvoje gali steigtis komerciniams bankams nepriklausantys valiutų keityklos operatoriai. Šio įstatymo pagrindu Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė į valiutos keityklos operatorių sąrašą įtraukti UAB „Dursvalas“ ir UAB „9999 LT“.

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba buvo gavusi UAB „Paskolų partneriai“ prašymą įtraukti įmonę į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą. Jį išnagrinėjusi tarnyba nusprendė prašymą patenkinti ir įtraukė bendrovę į minėtą sąrašą. Bendrovės atstovas teigia, kad „Paskolų partneriai“ nekonkuruos su greitųjų kreditų bendrovėmis, o pagrindinė įmonės veikla bus paskolos su automobilio įkeitimu.

AB bankas „Finasta“ pateikė prašymą nebelaikyti jos emitentu (emitentu vadinama įmonė ar institucija, kuri leidžia pinigus ar vertybinius popierius). Atsižvelgus į tai, kad 2014 m. gegužės 23 d. bankas „Finasta“ išpirko paskutiniąsias viešai išplatintas vertybinių popierių emisijas ir jau jų neturi, o šio banko vertybiniais popieriais reguliuojamose rinkose neprekiaujama, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė, kad įmonė nebelaikoma emitentu.

12. 11. 28
Peržiūros: 2458

svaras256Trečiadienio (2012.11.28) Europos prekybos sesijoje buvo fiksuojamas Svaro sterlingo (GBP) kurso mažėjimas, lyginant su Jungtinių Amerikos Valstijų doleriu (USD). Tokia tendencija juntama dėl investuotojų nerimo dėl būsimų Graikijos veiksmų. Dar neišku ar Graikai įvygdis visus kreditorių reikalavimus ir gaus naują paskolos paketą.

Didžiausias valiutų GBP/USD poros skirtumas buvo fiksuotas ties 1.5996 riba. Tai žemiausias svaro kursas per paskutines penkias dienas. Prekybos pabaigoje šių valiutų porų konsolidacija siekė 1.6009, svaras pakilo 0.08%.

Nors tarptautinei kreditoriai ir patvirtino, kad nurašys dar daugiau Graikijos skolos, tačiau dar nėra aišku ar Atėnams tikrai pavyks sutaupyti papildomas lėšas ir laikytis kreditorių ultimatumo. Tai neramina investuotojus bei neigiamai atsiliepia bendrąjai europos valiutai Eurui bei kitų ES šalių narių valiutoms. Svaras sterlingas netapo išimtimi ir taip pat dėl Atėnų įtakos šiek tiek prarado savo vertę.

Lyginant Svaro ir Euro valiutų porą, svaras išlaikė stipresnę poziciją ir dienos pabaigoje Euro atžvilgiu pabrango 0.11%, ir pasiekė 0.8069 konsolidacijos ribą.

12. 09. 02
Peržiūros: 3873

zemynSavaitės pabaigoje Jungtinių Amerikos Valstijų dolerio (USD) kursas krito beveik visų populiariausių valiutų atžvilgiu. Taip nutiko po to kai Federalinio Rezervo (FED) tarybos narys Ben'as Bernanke'is užsiminė, kad dėl nedžiuginančių JAV finansinių rodiklių gali prireikti papildomų ekonomikos stimuliavimo injekcijų. Savo kalba B. Bernanke sakė per kasmetinį FED simpoziumą, kuriame pranešė, kad jei reikės FED visada yra pasiruošusi papildomoms injekcijomis į JAV ekonomiką. Tai reiškia tik viena - bus spausdinama dar daugiau dolerių.

Penktadieninėje JAV prekyboje EUR/USD valiutų porų sąntykis, dienos pabaigoje buvo fiksuotas ties 1.2576 riba. Dar prasčiau doleriui sakėsi atsilaikyti prieš kitas valiutas:

  • GBP/USD -0.60% konsoliduotas ties 1.5880.
  • USD/JPY  -0.37% konsoliduotas ties 78.34,
  • USD/CHF -0.59% konsoliduotas ties 0.9546.
  • USD/CAD -0.64% konsoliduotas ties 0.9861,
  • AUD/USD -0.33% konsoliduotas ties 1.0323
  • NZD/USD -0.58% konsoliduotas ties 0.8032.
  • Dolerio indeksas (lyginantis USD ir 6 kitas populiariausias valiutas) krito 0.59%.

Smunkantis dolerio kursas bei lėtejanti JAV ekonomika atspindi ir darbo rinkos situaciją šalyje. Birželio mėnesį bedarbių skaičių buvo pavyke sumažinti 163 000, tuo tarpu Liepą tik 64 000. Ir šiu atveju pasiteisinimai dėl sezoniškumo nėra visiškai teisingi, nes Liepos mėnesį vis dar būną padidėjas sezoninių darbų poreikis.

Reklama: Kokybiškos SEO paslaugos. Mūsų teikiamos SEO paslaugos padės Jūsų verslui pritraukti daugiau kientų.

Primename, kad šiuo metu ir bendrojo Europos valiuta, Euras išgyvena ne pačius geriausius laikus. Dėl bankų krizės Ispanijoje bei Graikijos skolų krizės tęsiasi nepasitikėjimas Euru. Kolkas investuotojus ramina tik ryžtingas Vokietyjos bei Prancūzijos siekis padaryti viską ko prireiks Euro zonai išlaikyti.

12. 07. 05
Peržiūros: 2497

Antradienį (2012 birželio 26 d.) Euro kursas buvo žemiausias dolerio atžvilgiu vertinant paskutinių dviejų savaičių laikotarpį. Tokį euro smukimą lemia tai, kad mažėja vilčių, jog vyksiančiame ES viršūnių susitikime bus susitarta dėl vieningos strategijos, padėsiančios išbristi iš ekonominės krizės Europoje.

Tvyrančios niūrios nuotaikos Europoje lėmė tai, jog Japonijos jena pakilo dolerio atžvilgiu ir išsikapstė iš žemiausio per paskutinius du mėnesius taško. Nepaisant to, jenos kursas vėl gali kristi dėl Tokijuje tvyrančių prieštarų ministro pirmininko Yoshihiko Noda siūlomai mokesčių didinimo politikai.

Pirmadinį euro kursas nukrito iki 1,24713 dolerių už vieną eurą, ir yra žemiausias nuo birželio 12, kai euro kursas dolerio atvilgiu buvo 1,2507. Vokietijos kanclerė Angela Merkel įnešė į finansines rinkas daug abejonių dėl to, jog ES pavyks išleisti bendras visai euro zonai obligacijas, padėsiančias išvengti krizės padarinių prasiskolinusioms šalims. Tokį spendima kanclerė pavadino ekonomiškai neteisingu. Be to, ji teigia, kod obligacijų išleidimas į rinką atneš priešingus rezultatus, negu tikimasi.

Read More: Eurą smukdo mažėjančios viltys dėl ES viršūnių susitarimo