JAV Doleris šiek tik nukrito Euro atžvilgiu. Tai galimai yra įtakota nežinios dėl būsimo federalinio rezervo FED monitarinės politkos pasikeitimo. Laukiama sprendimo dėl papildomų JAV ekonomikos stimuliavimo paketų priėmimo. Todėl rinkose pastebimas kiek mažesnis susidomėjimas populiariausia pasaulio valiuta. Rytinės prekybos JAV metu EUR/USD valiutų poros sąntykis pakilo 0.14% ir pasiekė 1.2702 ribą.

Geros žinios Euro zoną pasiekė iš Graikijos kur naujai išrinktoms partijoms pavyko susitarti dėl koalicijos formavimo. Tai leis tęsti derybas dėl papildomos finansinės pagalbos šiai šaliai. Tačiau Graikija kaip žinia turės įsipareigoti prisiimti papildomas taupymo priemones. Nors daugumai Graikų tokie taupymai nėra prie širdies, tačiau jie leidžia potencialiems investuotojams lengviau atsipūsti žinant, kad tikriausiai pavyks išvengti Atėnų bankorto.

Kitos sąlyginai geros Eurui naujienos atkeliavo iš Ispanijos. Ilgalaikių (dešimties metų) šios šalies obligacijų metinės palūkanos šiek tiek nukrito ir šiai dienai siekia 6.77%. Priminsime, kad prieš savaitę buvo pasiekta pavojinga 7% viršijusi metinių palūkanų riba.

DIdžiosios Britanijos svaras sterlingas (GBP) taip pat 0.07% pakilo USD atžvilgiu ir rytinėje JAV prekybos sesijoje siekė 1.5735. GBP kursą žemyn gali nutempti prasto JK darbo rinkos prognozės. Praėjusi mėnesį Jungtinėjė karalystėje nedarbas ir toliau augo. Šiai dienai bendras bedarbių procentas šioje šalyje yra 8.2%.