Londonas, gegužės 1 d. (Reuters) - Australijos doleris nukrito antradienį smarkiai sumažino tarifus giliau nei tikėtasi, 50 bazinių punktų, o minkšti duomenys nosyte bakstelėjo švieži, dviejų mėnesių mažas, palyginti su JAV dolerį jenos po to, kai Australijos rezervų banko .

Staigus kritimas JAV Midwest verslo veiklos, kartu su duomenimis, pirmadienį, rodo Ispaniją traukėsi, kliudė investuotojų rizikos apetitą, ir pritarė Saugaus-Haven jenų, kuris taip pat pakilo nuo iš esmės silpnesnės Aussie dolerio.

Rinkos tikisi 25 bazinių punktų normą sumažinti iš Australijos centrinio banko (RBA) ir žemyn daugiau kaip 1 proc. Iki 1,0312 $ ir arti 82 jenos trijų mėnesių mažas siurprizas vairavo Australijos doleris.

Prekiaujama šalia penkių mėnesių mažas prieš sterlingų, kuris pakilo virš $ 1,5700, nepaisant silpnesnės nei tikėtasi tyrimo JK gamybos sektoriaus, kuris stumiamas britų valiutą nuo JAV dolerio.

Sterlingas ištraukė atsitraukė nuo aštuonių mėnesių aukštas $ 1,6304 nukentėjo pirmadienį, sumažės iki sesijos mažo 1,6191 USD po PMI duomenys.

"Aussie turi toliau eiti artimiausiu metu, tačiau Būčiau nustebintas, jei jis sumažėjo, palyginti su balandžio nuosmukių maždaug $ 1,0225", - sakė Ian Stannard, "Morgan Stanley" Europos Forex strategijos vadovas.

"Tai, kad Australijos centrinis bankas persikėlė agresyviau šį kartą turėtų sumažinti po sutrumpinimas riziką ir galiausiai suteikti paramą valiutą", - pridūrė jis.

Rinkos dalyviai sako, kad valiuta gali rasti paramą su Australija vis dar didžiuojasi didžiausią palūkanų normą be pagrindinių valiutų atžvilgiu, 3,75 proc.

Doleris / Yen patenkantiems

Doleris nukrito 0,1 proc dieną švieži dviejų mėnesių mažas 79.64 jenos kaip lūkesčių palūkanų normos JAV bus likti užlaikomas tam tikrą laiką ateiti buvo sustiprinta pirmadienio JAV duomenų, kuri po silpnesnė-nei-tikėtasi JAV augimo skaičius praėjusią savaitę .

"Doleris / jena pagal mažomis JAV palūkanų normų lūkesčių spaudimui ir pasirengimą rizikuoti, atskilimas Varėna," sakė John Hardy Sakso banko valiutų strategas.

Japonijos finansų diplomatas sakė, kad antradienį greitas įvertinimas, jenos nuo praėjusios savaitės pabaigoje atitiko rinkos spekuliacijos, ir jis buvo pasiruošęs veikti, jeigu reikia.

Su daugeliu rinkoje vis dar turintis trumpus jena pozicijas pastatytas daugiau kaip Japonija sušvelnino pinigų politiką šiemet, prekybininkai ir strategai pamatė potencialą dar pakeista nuo metų aukštumas virš 84 jenos.

"Raktas, mūsų nuomone, gali būti, kad tie, kurie nuėjo ilgą doleriai / jena virš 82 jenos yra priversta parduoti savo pozicijas," - sakė "ING pastaboje.

Rinkos dalyviai sakė, doleris / jena diagramos atrodė, Lokiniai po pora įveikė žemiau pagrindinis remia, pavyzdžiui, savaitės Ichimoku diagramos 80.42 ir 50 procentų Retracement vasario kovo ralio ties 80.10 debesis viršuje.

Kitas svarbus parama buvo pastebėtas ties 79.58 100 dienų slenkamąjį vidurkį, tačiau kai pamatė bandymų svarbesnį paramą maždaug 78.10, debesys dugną savaitės Ichimoku diagramas.

Jena spekuliacijos apie tolesnio švelnesnės pinigų politikos iš Japonijos banko nors banko veiksmai praėjusią savaitę, kai jis išplėtė vyriausybės obligacijų pirkimą, buvo pastebėta paprastai kaip pažangus, o kaip svarbų žingsnį gali būti vis dar trukdo.

Ženklai silpnėjančio JAV augimo pagreitis sumažėjo rekindled spekuliacija toliau švelnesnė pinigų politika galėtų sekti iš Federalinių rezervų ir nuolat dolerio spaudimą, kaip ji nukentėjo dviejų mėnesių žemas lyginant su valiutų krepšeliu ne 78.622. Šviežios JAV ekonomikos duomenys bus išleistas 1400 GMT, kai ISM gamybos PMI prognozuoti ateiti 53,0 palyginti su 53,4 kovo mėn. JAV ne žemės ūkio Darbo ir Darbuotojai yra didelis įvykis savaitės penktadienį, tikimasi, kad Eurų kraštais 0,2 procento iki keturių savaičių aukštai virš 1,3270 $ plonu prekybos. Su uždarytas gegužės švenčių dieną, daugelyje Europos centrų, šviesos apimtys turėtų išlikti iki ketvirtadienio Europos centrinio banko susitikimo ir savaitgalio rinkimus Graikijoje ir Prancūzijoje.