Forex apžvalga - doleris nukrito Euro atžvilgiu

12. 05. 01
Peržiūros: 2711

Jungtinių Amerikos Valstijų iždo departamentas svarsto galimybe išleisti naujo tipo finansinės priemonės: kintamųjų palūkanų skolas. Iždo jau ši idėja atgal pradžioje ninetees, bet ji niekada nusprendė ją įgyvendinti.Žingsnis yra nelyginis metu, atsižvelgiant į tai, kad palūkanų normos niekada nebuvo toks žemas, kad visi bando daryti priešingai: užrakinti mažai.

"The Wall Street Journal" praneša, kad kai kurie analitikai mano, kad šis žingsnis yra ne keista, ne visiems, ir kad ji iš tikrųjų turi prasmę.Iždo nori sumažinti savo priklausomybę nuo trumpalaikių sąskaitas, kuris yra, kodėl ji buvo išduoti ilgalaikę skolą, stumia JAV skolos terminų svertiniam vidurkiui ir 62,4 mėnesių nuo 49 mėnesių 3 metai anksčiau 2011 m.JAV federalinė vyriausybė gali išduoti 10 metų obligacijos su 1,92%, palyginti su 0,09% palūkanų 3 mėnesių pastabose išeigos. Nors 10 metų išeiga yra visų laikų mažas, ji vis dar yra pigiau skolintis 0,09 proc. Išleisdama kintamųjų palūkanų skolos, iždas galėtų skolintis už ilgesnį laikotarpį, o naudos iš mažų palūkanų normų. Tai būtų iš tikrųjų daro užraktas palūkanų normos fiksavimo pinigus ilgesnį laiką, o moka kintamą pelningumą Tuo tarpu priešingai. Bet, žinoma, pradeda eiti, jei kainos būtų šio naujo tipo priemonė norma.

WSJ priduria, kad šalys, kaip antai Italijoje ir JK yra didelis kintamųjų palūkanų skolos emitentai ir kad ji tikisi, kad didelį tokių produktų paklausą JAV.

doleris euro atžvilgiu